ПОРЦЕЛЯНОВИЙ КРОЛИК

Отзывы

«Порцеляновий кролик» - казка, що вражає до глибини душі! Стільки емоцій і у дітей, і у дорослих викликає чудова гра акторів! Вважаю цей спектакль обов’язковим для перегляду сучасним дітям! Дякуємо ВАМ!

Валерія

Вже двічі подивилася цю чудову виставу та щиро раджу її всім, в кого є діти старше 7-8 років. Взагалі казки, точніше проживання емоцій через казки, дуже важливі для розвитку емоційного інтелекту дітей. Ця чарівна казка дуже глибоко торкається серця і може допомогти дитині навчитися любити. Мені здається, чим доросліший глядач, тим глибше він сприйме цю приголомшливу, неймовірну виставу. І дорослі можуть багато знайти в ній для себе, глянувши на своє життя і на кількість в ній любові. Режисер і акторська трупа створили справжній шедевр! Must-see!

Лада

"Порцеляновий кролик" - восхитительная, трогательная, добрая, мудрая и немного грустная сказка. Ещё одна жемчужина в репертуаре театра. Каждый раз восхищаюсь тем, как выкладываются актёры на малой сцене, для совсем небольшого количества зрителей, как будто играют свой лучший спектакль в жизни. Браво! Детям очень понравился Тарас Шевченко в роли Порцелянового кролика и Виктория Богачева в нескольких ролях:). Ловлю себя на желании ещё раз посмотреть этот потрясающий спектакль:)

Яна Карвацкая

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.