ПОРЦЕЛЯНОВИЙ КРОЛИК

 

ПОРЦЕЛЯНОВИЙ КРОЛИК

казка про любов

Постановка, інсценізація, музичне оформлення —  — Варвара Вороніна

Переклад – Максим Ряпулов

Сценографія та костюми — Марія Ткаченко

Хореографія — Олена Ряпулова

 

 

Вистава поставлена за мотивами книги Кейт ДіКамілло «Дивовижна подорож кролика Едварда». Цю повість американська асоціація «Вибір батьків» вже десять років вважає кращою книгою для дітей.

Одного разу бабуся Пелегріна подарувала внучці Ебілін дивовижного іграшкового кролика на ім`я Едвард. Його зробили з найтоншої порцеляни, у нього був цілий гардероб вишуканих костюмчиків і навіть золотий годинник. Ебілін обожнювала свого кролика, цілувала його, пестила і щоранку заводила його годинник. А кролик нікого, крім себе, не любив…

 

Вистава — переможець регіонального фестивалю «Січеславна» у номінації «краща режисура».

 

Отзывы

«Порцеляновий кролик» - казка, що вражає до глибини душі! Стільки емоцій і у дітей, і у дорослих викликає чудова гра акторів! Вважаю цей спектакль обов’язковим для перегляду сучасним дітям! Дякуємо ВАМ!

Валерія

Вже двічі подивилася цю чудову виставу та щиро раджу її всім, в кого є діти старше 7-8 років. Взагалі казки, точніше проживання емоцій через казки, дуже важливі для розвитку емоційного інтелекту дітей. Ця чарівна казка дуже глибоко торкається серця і може допомогти дитині навчитися любити. Мені здається, чим доросліший глядач, тим глибше він сприйме цю приголомшливу, неймовірну виставу. І дорослі можуть багато знайти в ній для себе, глянувши на своє життя і на кількість в ній любові. Режисер і акторська трупа створили справжній шедевр! Must-see!

Лада

"Порцеляновий кролик" - восхитительная, трогательная, добрая, мудрая и немного грустная сказка. Ещё одна жемчужина в репертуаре театра. Каждый раз восхищаюсь тем, как выкладываются актёры на малой сцене, для совсем небольшого количества зрителей, как будто играют свой лучший спектакль в жизни. Браво! Детям очень понравился Тарас Шевченко в роли Порцелянового кролика и Виктория Богачева в нескольких ролях:). Ловлю себя на желании ещё раз посмотреть этот потрясающий спектакль:)

Яна Карвацкая

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.