Відгуки про театр

05.11.2023
Артем
Неймовiрна гра акторiв! (Як завжди)
Нажаль тривоги не дали змоги додивитись останнi хвилини вистави, та я точно повернусь та передивлюсь!
Чекаємо на вистави у великiй залi
4.11.2023
23.06.2023
Артем
Вчора були в Чернівцях на виступі цього чудового театру. Емоції б'ють через край. Я досить цинічна особа але горло периодично душило, що казати про жінок які виходячи з Чернівецької філармонії витирали сльози. Ми прийшли всією сім'єю (я, дружина і дочка 11 років), сподобалося всім. Порцеляновий кролик це точно та вистава яку ми будемо радити та й вже радимо відвідати всім. Дуже круто. Світло, музика, елементи хореографії, гра акторів створюють на сцені справжню атмосферу і ти розумієш, що відбувається і де відбувається.
Якщо честно то йдучи на "дитячу" казку я гадав, що буду всю виставу пялитися в телефон.. Як я помилявся.. І я дуже цьому радий. Вже другий день, сьогодні ми були на дорослій виставі цього театру, а емоцій через край.
Дуже Вам дякую, дякує моя сім'я, моя сестра і друг, яких я затягнув сьогодні на виступ.
Актори - ви дуже круті! Мій фаворит (всі красунчики але дозвольте мені вибрати любимого) актор який зіграв "фермерського хлопчика" у Казці і чергового Петренка у #їхатинеможназалишатись! Чувак, ти класний!
Актор який грав кролика! Моя повага! Так відпахати та ще й передати роль.. Професіонал!
Актор котрий грав батька у обох виставах нагадав мені чимось мого покійного тата! Дякую Вам за роботу.
Ви всі дуже круті! Чекаємо з нетерпінням Вашого приїзду до нашого міста знов. Але дайте більше реклами, щоб ми не пропустили!
Моя сім'я в Вас закохалась! Дуже Велике Дякую!
14.05.2023
Валерія
14.05.2023 - день мого знайомства з цією виставою. Водночас день моєї закоханості у неї та у чудову акторську гру!
Ви — неймовірні! Не передати словами як це: бачити на сцені не гру, а життя. Життя, яке проживає кожний актор.
Дякую вам! Зустрінемось на інших виставах, чудові
06.05.2023
Валерія
Сьогодні відвідала виставу та тільки зараз оговталася від емоцій та можу більш менш зібрати думки до купи.
Вистава дивиться на одному подиху. Режисура неймовірна, актори талановиті! Вистава сильна сама по собі, оскільки відбувається та сама гра на емоціях: зараз ти смієшся з абсурдності ситуації, а після — в тебе сльози на обличчі. Сльози від того, що хтось так і не зміг поїхатиабозалишитися.
Словом, дякую! Ще зустрінемось, обов’язково
01.05.2023
Тетяна
Все дуже сподобалося. Вистава зацікавила з першої хвилини, дивилася з великим задоволенням. Акторська гра неймовірна, сценарій на висоті. Весь зал був у захваті. Обов'язково прийду ще. Дякую за вашу працю. Рекомендую.
29.04.2023
Ирина
Ребята, спасибо! Ваш театр не зря называется "ВЕРИМ"! Мы с такими эмоциями вышли! И это дорогого стоит, когда выходишь с чувством либо горечи либо сожаления а сегодня реально чувство удовлетворения и прекрасного настроения после просмотра спектакля "поїхатинеможнозалишитись"! Зал смеялся, и зал сочувствовал, и зал переживал все эмоции вместе с актёрами! Ребята, вы настоящие! Спасибо за ваш работу! Спасибо за эмоции!!!♡♡♡
31.03.2023
Олена
Щойно з вистави…це було дуже пронизливо, дуже красиво, чуттєво і глибоко, а ще злободенно. У фіналі ледь не розплакалася, так трагічно і прекрасно все завершилося. Велика дяка акторам і організаторам цього свята життя!
23.03.2023
Ірина
З усіх персонажів вибісила саме Лєна...Такий впвзнаваний образ дівчини, яка сама з себе нічого не уявляє. Тільки ходить на фітнес :)) Не може вжитися навіть зі своєю матір`ю. Зате претензій ((( блін та понтів хоч греблю гати.
13.02.2023
Наталія
Супер! Дякую всім, хто має відношення до цієї постанови. Дивились з дітьми в Полтаві 11.02.2022 року цей світлий промінь любові у важкі часи сьогодення. Мої діти (хлопці, 7 років) вже два дні ставлять уточнюючі запитання, не можуть забути спектакль. Я взагалі в захваті, розчулена і піднесена одночасно, від спектаклю є "післясмак", багато роздумів, вражень. Дуже чутливо, гра акторів на найвищому рівні, публіку "тримали" не відпускаючи ні на секундочку. Тепер книга обов'язкова до прочитання
11.02.2023
Юлия
Спасибо за сказку. Приятно было проведено время. Мы отвлеклись от обыденности. Актеры умнички, вложили всё своё, не отвлекаясь, профессионально играли. Музыка в меру громкая и разная. Дочь 6 с половиной лет смотрела внимательно, улыбалась, смеялась, хлопала. Даже немного почувствовали себя как на балете, танцы красивые, движения, отлично отрепетировано, фуэте даже прокрутил кролик)). Свободно без ошибок говорили на українській мові. Дякуємо ?❤️! Натхнення вам і миру!
06.02.2023
Світлана
Вчора збулась моя мрія! Я Мріяла повести свою онуку на цю виставу 6 років! Всі ваші вистави - дивовижні! Вражає все : декорації, реквізит, костюми, музика! Режисура і актори - це неперевершено!! Ви - кращий театр!
03.12.2022
Вадим
Ви мене дуже розсмішили і розчулили. Дякую. На виставу буквально "затягнула" дружина. Йшов абсолютно скептично налаштованим. Жалкувати не довелось. Ви - круті митці! Уклін вам до землі. Ще прийду обов'язково. ?
14.11.2022
Лора
Была вчера 13.11.2022 на спектакле. Изумительный спектакль, необычный сценарий и прекрасные актеры! Неожиданная развязка. Все понравилось. Огромное спасибо.
12.02.2022
Ю
Безумно хочу увидеть его сново.
И невероятно счастлива, что успела увидеть.
06.02.2022
Вадим
В субботу мы привели наших младших школьников на спектакль "Почему заяц спит с открытыми глазами". Были учителя и родители ребят. Несмотря на то, что нас оказалось больше, чем вмещал зал, место нашлось всем. Зал был заполнен нами от стены и до стены. Всех разместили очень быстро и оперативно. Встретили нас в театре приветливо и с большой заботой.Чтобы никто из малышей не мерз, на отоплении в зале выставили температуру чуть выше, чем обычно. К огромному сожалению, перед самым началом спектакля выяснилось, что в город приехали мои подрядчики и мне нужно с ними встретиться. Я решил оставить ребенка с другими школьниками, и идти на встречу. У меня было десять минут свободных, и я решил все-таки посмотреть начало спектакля. Когда на сцене зажглись огни и актеры этой очень музыкальной сказки начали петь и танцевать, я о встрече напрочь забыл. Вспомнил о моих подрядчиках только когда актеры уже вышли на поклон. Спектакль пролетел незаметно. Дети с большим интересом смотрели выступление, живо реагировали, смеялись и старались помогать актерам. Но взрослые все равно смеялись больше. Я смеялся весь спектакль и по-настоящему наслаждался игрой актеров. В этот холодный зимний день с замерзшим белым снегом повсюду, спектакль оказался настоящим кусочком жаркой и яркой африканской жизни. Очень понравилось, как играют актеры. Считаю, самая тяжелая роль у Баобаба -час простоять неподвижно в декорации, с раскинутыми руками. Думаю, это очень тяжело физически. Понравился Заяц - не могу понять, как подобрали актера так точно к роли. Но это был и правда точно для этой роли артист. Также очень понравились игра Льва, особенно в эпизоде,где он ест мед, Леопарда, Слона и Газели. Очень понравилось, как сделаны костюмы, очень стильно и со вкусом придуман грим. Понравилось, что актеры все время поют. Жаль, что спектакль пролетел и остался в прошлом. Желаю всей труппе театра счастья, потому что часть этого счастья они дарят зрителю. Спасибо!
31.01.2022
Стёпа
Уникальный опыт ; благодаря: декорациям , костюмам , музыке и Актёрам. Именно Они вдохновляют все компоненты смыслом , те в свою очередь начинают образовать атмосферу , которая ещё надолго воодушевляет и остаётся в памяти ; я очень рад что посетил ваш театр ,и остался под огромным впечатлением , та крошечная сумма даже рядом не стоит с теми эмоциями , которые вы дарите зрителям. Желаю вам и дальше заниматься любимым делом ; подарить эмоции всему Днепру…