Відгуки про театр

18.05.2024
Олег
Были с женой вчера на "Методе Гренхольма". Браво актерам и режиссёру! Очень эффектный спектакль. Спасибо!
02.05.2024
Людмила
Неймовірно потужна вистава. Вражена акторами, режисером та театром. Дякую за виставу в Празі
30.03.2024
Оксана
Мій син ходив на цю виставу з класом ще до війни, років чотири назад. Йому вже 16 і це один із найяскравіших вражень його життя.
01.03.2024
Марія
Бачила цю виставу в Києві. Чудовий матеріал , чудове рішення і неймовірно уважний підхід до ідеї всієї історії ) без зайвих вигуків, які можливо хотілося б почути глядачу, щоб точно визначити хто хороший, хто поганий. Історія про ціну миру, яку неготовий заплатити навіть в руках самої смерті. Дякую 🙏❤️
25.02.2024
Світлан Терещенко
Дуже важливо , що ви через класику говорите з сучасними поколіннями! Те , що колись було заборонено виявилось геніальним і пророцтвом!
Українська література геніальна. Ваша вистава неперевершена .
04.02.2024
Еліна
Була на виставі 3 лютого. Враження приголомшливе. Не вкладається у голові, що п'єса 1937 року. Все про наше сьогодення. Рішення з транспортерною стрічкою вразило, все дуже виправдано. Останні хвилини з солдатиками, що вони падали, викликали сльози.
Дякую режисерові, акторам за сміливість у виборі серйозного матеріалу і за блискуче втілення. Браво!

05.11.2023
Артем
Неймовiрна гра акторiв! (Як завжди)
Нажаль тривоги не дали змоги додивитись останнi хвилини вистави, та я точно повернусь та передивлюсь!
Чекаємо на вистави у великiй залi
4.11.2023
23.06.2023
Артем
Вчора були в Чернівцях на виступі цього чудового театру. Емоції б'ють через край. Я досить цинічна особа але горло периодично душило, що казати про жінок які виходячи з Чернівецької філармонії витирали сльози. Ми прийшли всією сім'єю (я, дружина і дочка 11 років), сподобалося всім. Порцеляновий кролик це точно та вистава яку ми будемо радити та й вже радимо відвідати всім. Дуже круто. Світло, музика, елементи хореографії, гра акторів створюють на сцені справжню атмосферу і ти розумієш, що відбувається і де відбувається.
Якщо честно то йдучи на "дитячу" казку я гадав, що буду всю виставу пялитися в телефон.. Як я помилявся.. І я дуже цьому радий. Вже другий день, сьогодні ми були на дорослій виставі цього театру, а емоцій через край.
Дуже Вам дякую, дякує моя сім'я, моя сестра і друг, яких я затягнув сьогодні на виступ.
Актори - ви дуже круті! Мій фаворит (всі красунчики але дозвольте мені вибрати любимого) актор який зіграв "фермерського хлопчика" у Казці і чергового Петренка у #їхатинеможназалишатись! Чувак, ти класний!
Актор який грав кролика! Моя повага! Так відпахати та ще й передати роль.. Професіонал!
Актор котрий грав батька у обох виставах нагадав мені чимось мого покійного тата! Дякую Вам за роботу.
Ви всі дуже круті! Чекаємо з нетерпінням Вашого приїзду до нашого міста знов. Але дайте більше реклами, щоб ми не пропустили!
Моя сім'я в Вас закохалась! Дуже Велике Дякую!
14.05.2023
Валерія
14.05.2023 - день мого знайомства з цією виставою. Водночас день моєї закоханості у неї та у чудову акторську гру!
Ви — неймовірні! Не передати словами як це: бачити на сцені не гру, а життя. Життя, яке проживає кожний актор.
Дякую вам! Зустрінемось на інших виставах, чудові
06.05.2023
Валерія
Сьогодні відвідала виставу та тільки зараз оговталася від емоцій та можу більш менш зібрати думки до купи.
Вистава дивиться на одному подиху. Режисура неймовірна, актори талановиті! Вистава сильна сама по собі, оскільки відбувається та сама гра на емоціях: зараз ти смієшся з абсурдності ситуації, а після — в тебе сльози на обличчі. Сльози від того, що хтось так і не зміг поїхатиабозалишитися.
Словом, дякую! Ще зустрінемось, обов’язково
01.05.2023
Тетяна
Все дуже сподобалося. Вистава зацікавила з першої хвилини, дивилася з великим задоволенням. Акторська гра неймовірна, сценарій на висоті. Весь зал був у захваті. Обов'язково прийду ще. Дякую за вашу працю. Рекомендую.
29.04.2023
Ирина
Ребята, спасибо! Ваш театр не зря называется "ВЕРИМ"! Мы с такими эмоциями вышли! И это дорогого стоит, когда выходишь с чувством либо горечи либо сожаления а сегодня реально чувство удовлетворения и прекрасного настроения после просмотра спектакля "поїхатинеможнозалишитись"! Зал смеялся, и зал сочувствовал, и зал переживал все эмоции вместе с актёрами! Ребята, вы настоящие! Спасибо за ваш работу! Спасибо за эмоции!!!♡♡♡
31.03.2023
Олена
Щойно з вистави…це було дуже пронизливо, дуже красиво, чуттєво і глибоко, а ще злободенно. У фіналі ледь не розплакалася, так трагічно і прекрасно все завершилося. Велика дяка акторам і організаторам цього свята життя!
23.03.2023
Ірина
З усіх персонажів вибісила саме Лєна...Такий впвзнаваний образ дівчини, яка сама з себе нічого не уявляє. Тільки ходить на фітнес :)) Не може вжитися навіть зі своєю матір`ю. Зате претензій ((( блін та понтів хоч греблю гати.
13.02.2023
Наталія
Супер! Дякую всім, хто має відношення до цієї постанови. Дивились з дітьми в Полтаві 11.02.2022 року цей світлий промінь любові у важкі часи сьогодення. Мої діти (хлопці, 7 років) вже два дні ставлять уточнюючі запитання, не можуть забути спектакль. Я взагалі в захваті, розчулена і піднесена одночасно, від спектаклю є "післясмак", багато роздумів, вражень. Дуже чутливо, гра акторів на найвищому рівні, публіку "тримали" не відпускаючи ні на секундочку. Тепер книга обов'язкова до прочитання
11.02.2023
Юлия
Спасибо за сказку. Приятно было проведено время. Мы отвлеклись от обыденности. Актеры умнички, вложили всё своё, не отвлекаясь, профессионально играли. Музыка в меру громкая и разная. Дочь 6 с половиной лет смотрела внимательно, улыбалась, смеялась, хлопала. Даже немного почувствовали себя как на балете, танцы красивые, движения, отлично отрепетировано, фуэте даже прокрутил кролик)). Свободно без ошибок говорили на українській мові. Дякуємо ?❤️! Натхнення вам і миру!